STV versus Reality Show

Autor: Silvia Králová | 13.10.2005 o 17:49 | Karma článku: 4,36 | Prečítané:  1638x

STV – ideš!!, napadlo mi, keď sa na mňa vyrútila z televízneho programu hromada Vyvolených, vyholených, vymetených a kadejakých iných Veľkých bratov a sestier…

V čase, keď sa početná skupina divákov znechutene odvrátila od primitívnej zábavy predkladanej komerčnými televíziami, má teraz STV obrovskú šancu postúpiť na rebríčku sledovanosti a zvýšiť svoje pecentá na trhu. O to jej ide, nie? Urputne mení formu, je na čase zmeniť obsah. Teraz je ten pravý čas, milý manažment! A tak STV skúša. Na zmeny programov už nestačia reagovať ani denníky! Dúfajme, že sa to čoskoro „ustáli“ a že to speje k dobrej veci – nielen pre STV ale aj pre nás, ktorý tu (aj tu), úbožiaci, hľadáme útočisko. Mám sice trochu obavy či nám Rybníčkovci nezačnú ponúkať svoju verziu Reality show typu Šindlerová – Záhradník. Nechajme sa "prekvapkať".

Už som Ti, milá STV, odpustila to brutálne prerušovanie hokejových zápasov Majstrovstiev sveta reklamami, tak ma nesklam. Keď to dokázala napr. rakúska ORF, alebo aj ČT, prečo by sme to nemohli dokázať my? STV – ideš!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?